Bize Ulaşın
akra psikoloji kurumsal banner
akra psikoloji kurumsal

Kurumsal

#

Akra Psikoloji Hakkında

Klinik Psikolog maltepe kartal ataşehir

Saadet Oğuz Ağyar - Klinik Psikolog

İnsanların güçlü yanlarını keşfetmek ve öz farkındalıklarını geliştirmek için bir an için yavaşlamaya zaman ayırdıklarında, iş arama sürecini daha doğru ve başarılı bir şekilde hızlandırabileceklerini bulduk.

Bireylere yaşam sürecinde ihtiyaç duydukları desteği mesleki etik kuralları çerçevesinde alanında uzman kadrosuyla sağlıklı bir gelişim ve hayat çizgisi oluşturmayı ilke edinmiştir.

+25 Yıllık
Tecrübe
+1000 Mutlu
Danışan
#
#
#
#
#
#

Klinik Psikolog Saadet Oğuz Ağyar Hakkında

2011-2016 yılları arasında Okan Üniversitesi Psikoloji bölümünü tamamladım. Ardından kazandığım Okan Üniversitesi Yüksek Lisansını Klinik Psikoloji dalında tamamlayarak uzmanlığımı aldım. Yüksek lisansım birçok birçok değerli hocadan süpervizyon alarak bilgilerimi pekiştirme fırsatı buldum.

Lisans eğitimim esnasında birçok farklı kurumda staj yapma fırsatı buldum. 2013 yılında Antalya Minikler Akademisi anaokulunda 5 yaş grubu çocuklarla yakından çalışarak onları gözlemleme ve bu gözlemler neticesinde gerek ailelerle gerekse çocuklarla ilgili çalışmalarda ve etkinliklerde yer alma fırsatı buldum. 2015 yılında Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Stajyer Psikolog olarak görev aldım. Burada bulunduğum süre boyunca Erişkin Psikiyatri Birimi, Çocuk ve Ergen Psikiyatri Birimi, AMATEM (Alkol ve Madde Tedavi Merkezi) ve Psikiyatri Acil Servisinde görev alma ve gözlem yapma şansı yakaladım. 2019-2020 yılları arasında özel bir rehabilitasyon merkezinde Uzman Klinik Psikolog olarak çalıştım. Ve burada Kaygı bozukluğu, Obsesif Kompulsif bozukluk, Yaygın gelişimsel bozukluklar, Davranış bozuklukları, Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite bozukluğu (DEHB), Özel öğrenme güçlüğü ve Mental Retardasyon alanlarında özel gereksinimli Çocuk/Yetişkin ve aileleriyle çalıştım.

Şu anda ise kurucusu olduğum Akra Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi’nde Çocuk, Ergen, Yetişkin ve Çiftlerle çalışmalarıma devam etmekteyim.

Almış olduğum eğitimler arasında; Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT), Şema Terapi, Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi, EMDR (Göz hareketleriyle Sistematik Duyarsızlaştırma ve Yeniden İşlemleme) Eğitimi, Gottman Çift Terapisi 1. Ve 2. Düzey Eğitimleri, Etkileşim Temelli Erken Çocuklukta Müdahale Programı Eğitimi (ETEÇOM), Minnesota Çok Yönlü Kişilik Envanteri Uygulama, Yorumlama Sertifikası (MMPI), Educon; İletişim Yönetimi Sertifikası, Educon; Profesyonel İletişim ve Diksiyon Sertifikaları yer almaktadır.

Bizi Tercih Etmeniz İçin Bazı Nedenler

Psikolog Desteği ve Uzman Görüşü için bizi arayın - 0531 785 76 90 - Akra Pisikolojik Danışmanlık Merkezi Hizmetinizde..

00 + Yıllık

Tecrübe

00 + Mutlu

Danışan

00 + Uzman

Danışman

00 + Merkez

Danışma Merkezi